O mnie

Nazywam się Magdalena Rozmus, jestem licencjonowaną kosmetolog, która swoje doświadczenie zdobywała w renomowanym bielskim gabinecie SPA. Kosmetyka od lat jest moją wielką pasją, a największym wyróżnieniem dla mnie jest uśmiechnięta twarz klientki po wykonanym zabiegu. Bardzo cenię sobie profesjonalizm, dlatego swoje klientki staram się traktować holistycznie. Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych kosmetyków. W swojej pracy nie uznaje kompromisów, ponieważ bezpieczeństwo klienta jest dla mnie sprawą priorytetową. Przed zabiegiem zawsze wykonuję diagnozę skóry klientki w celu wykluczenia jakichkolwiek przeciwwskazań oraz doboru zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry (więcej informacji w zakładce Wizyta).

Podczas pracy często korzystam z produktów jednorazowych, które po skończonym zabiegu są wyrzucane. Pozostałe narzędzia wielorazowego użytku (np. głowice aparatury, pęsety, miseczki, pędzelki itp.) każdorazowo są sterylizowane (dezynfekowane) w specjalistycznych urządzeniach. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie klienta. Kosmetyka jest stale rozwijającą się dziedziną, dlatego staram się regularnie podnosić swoje kwalifikacje.

Pomysł na mobilny gabinet kosmetyczny powstał z obserwacji rynku oraz rozmów z klientkami. To z myślą o młodych mamach, zabieganych kobietach biznesu czy starszych osobach założyłam firmę MobilLook - mobilna kosmetyczka. Obecny model życia nie pozwala nam znaleźć czasu na wiele spraw. Wieczny pośpiech, natłok obowiązków, światowy kryzys finansowy sprawiły, że wiele kobiet musiało zrezygnować lub w znacznym stopniu ograniczyć wizyty w salonach kosmetycznych. Naprzeciw wszystkim tym czynnikom wychodzi mój gabinet kosmetyczny z dojazdem do klienta. Teraz każda kobieta może w profesjonalny sposób zadbać o siebie bez konieczności wychodzenia z domu. Główną zaletą mobilnej kosmetyczki jest fakt dojazdu z usługą do domu klienta. Już nie musisz się martwić, że nie masz z kim zostawić małego dziecka, że samochód jest niesprawny lub po prostu nie masz ochoty ruszać się z domu.

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do mnie, a profesjonalny salon kosmetyczny zjawi się w Twoim w domu. Szybko, sprawnie, profesjonalnie, a co najważniejsze w atrakcyjnych cenach. Więcej na temat dojazdu przeczytasz w zakładce Kontakt.

Pełny zakres usług kosmetycznych oraz aktualny cennik znajdziesz w zakładce Oferta.

Idealny pomysł na prezent!

Zamów wizytę kosmetyczki

Bądź zawsze na bieżąco

Wystarczy, że polubisz fanpage MobilLook

MobilLook na Facebooku

O mnie ? - Magdalena Rozmus Kosmetyczka Bielsko Biała Kozy Wilamowice Pisarzowice Kęty