Wizyta

Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonywane w domu klienta nie ustępują profesjonalizmem tym świadczonym w stacjonarnych gabinetach kosmetycznych. Jedyna różnica polega na tym, że to kosmetyczka przyjeżdża do Ciebie, a nie odwrotnie. Ceny wszystkich zabiegów dostępne są w zakładce Oferta, a ich rodzaj i ostateczny koszt jest zawsze ustalany z klientem jeszcze przed wykonaniem usługi w celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień. Akceptowana forma płatności to wyłącznie gotówka. Wizytę zamówić można telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie. 
Przed pierwszą wizytą warto zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami:

PIERWSZA WIZYTA

Podczas pierwszego spotkania zakładana jest karta klienta, w której znajdą się informacje niezbędne przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów. Z tego względu najpierw przeprowadzam wywiad z klientem na temat jego oczekiwań, ewentualnych problemach skórnych, dotychczasowej pielęgnacji, możliwych przeciwwskazaniach itp. Po krótkiej rozmowie następuje dokładna analiza stanu skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów kosmetycznych.

Poniżej kilka ważnych informacji związane z wyborem poszczególnych zabiegów kosmetycznych.

ZABIEGI NA TWARZ / CIAŁO

Wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne na twarz lub zabiegi pielęgnacyjne na ciało wykonywane są na profesjonalnym łóżku kosmetycznym, które przywożę ze sobą, dlatego konieczne będzie przygotowanie miejsca, tak abym mogła rozłożyć łóżko. Potrzebny będzie również dostęp do bieżącej, ciepłej wody oraz w przypadku zaciemnionego pomieszczania dostęp do prądu w celu podłączenia lampy. Po przyjeździe oraz przeprowadzonym wywiadzie będę potrzebować chwili na rozłożenie sprzętu i kosmetyków, po czym przechodzimy do wykonywania konkretnego zabiegu kosmetycznego.

ZABIEGI Z UŻYCIEM APARATURY

Potrzebne będzie miejscem na łóżko z dostępem do ciepłej wody oraz prądu.

MANICURE /PEDICURE

Podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy (manicure i pedicure) konieczny jest dostęp do ciepłej wody oraz prądu (podczas zabiegów używam frezarki). W przypadku manicure potrzebny będzie również stół/stolik i dwa krzesła. W przypadku pedicure potrzebne będą jedynie dwa krzesła, bądź krzesło dla mnie i wygodny fotel/kanapa dla klienta.

DEPILACJA WOSKIEM

Przy zamawianiu zabiegu depilacji konieczne jest przygotowanie miejsca na łóżko kosmetyczne oraz dostęp do wody i prądu.

KOSZT WIZYTY

Dojazd na terenie Kóz – GRATIS!
Dojazd do pozostałych wymienionych miejscowości – 15 zł, w przypadku zamówienia o wartości od 50 zł wzwyż – dojazd GRATIS!). Zasięg dojazdu możesz sprawdzić w zakładce Kontakt.

Przed zamówieniem wizyty proszę o w miarę jak najbardziej precyzyjne określenie rodzaju usług, gdyż z racji mobilności mojego salonu kosmetycznego, nie jestem w stanie wozić ze sobą całego wyposażenia.

Przyjeżdżając z wizytą do domu klienta pragnę zadbać o miłą, intymną atmosferę, tak aby każdy po zabiegu był w pełni zrelaksowany i odprężony. W tym celu zapalam kominek zapachowy, włączam muzykę relaksacyjną, a za sprawą masażu (twarzy, dłoni czy stóp) gwarantuje, że zapomnisz o wszystkich troskach ;)

Pełny zakres wykonywanych przeze mnie usług kosmetycznych oraz aktualne ceny znajdziesz w zakładce Oferta.

GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek - Piątek     9:00 - 19:00

Sobota     9:00 - 14:00

Istnieje możliwość zamówienia wizyty w innych porach niż te wyszczególnione wyżej (np. niedziela, sobota po godz.14:00 lub w tygodniu po godz.19:00) jednak wówczas cena usługi wzrasta o 50%.

PRZYBLIŻONY CZAS WYBRANYCH ZABIEGÓW

Zabieg na twarz MINI ok. 30 – 45 min

Zabieg na twarz EXCLUSIVE ok. 1 – 1,5 godz.

Zabieg na twarz EXCLUSIVE + aparatura (np. mikrodermabrazja) ok. 1,5 – 2 godz.

Henna z regulacją ok. 20 – 30 min

Manicure z malowaniem ok. 1 godz.

Manicure hybrydowy (pierwszy zabieg) ok. 1 – 1,5 godz.

Manicure hybrydowy + ściąganie poprzednich lakierożeli ok. 1,5 – 2 godz.

Pedicure klasyczny z malowaniem ok. 1,5 godz.

Pedicure hybrydowy ok. 1,5 – 2 godz.

Depilacja nóg ok. 1 godz.

Depilacja pach ok. 30 min

Idealny pomysł na prezent!

Zamów wizytę kosmetyczki

Bądź zawsze na bieżąco

Wystarczy, że polubisz fanpage MobilLook

MobilLook na Facebooku

Wizyta - Kosmetyczka z dojazdem Bielsko Biała Kozy Wilamowice Pisarzowice Kęty