PHILIPS OneBlade 1 szt. QP610/50
Philips OneBlade Face + Body — jeden trymer do całego wyglądu
Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwala ogarniać zarost i włosy na ciele bez komplikacji, model PHILIPS OneBlade 1 szt. QP610/50 jest stworzony do takiego podejścia. Ten zestaw umożliwia przycinanie, modelowanie i golenie włosów o dowolnej długości — dzięki czemu nie musisz dobierać osobnych urządzeń do różnych etapów pielęgnacji.
OneBlade działa w praktyce tak, jak lubisz najbardziej: szybko, wygodnie i bez konieczności „przeskakiwania” między sprzętami. W opakowaniu znajduje się ostrze wymienne z nasadką ochronną do ciała oraz nasadką grzebieniową do ciała, co pozwala dopasować sposób pracy do miejsca i efektu, jaki chcesz uzyskać.
Producent podkreśla też dopasowanie ostrza do innych uchwytów OneBlade — to ważne, gdy masz już w domu kompatybilny uchwyt i chcesz jedynie wymienić element tnący.
Technologia OneBlade: komfortowe golenie i precyzyjne krawędzie
W urządzeniu zastosowano wyjątkową technologię OneBlade, zaprojektowaną z myślą o stylizacji zarostu i goleniu ciała. Dzięki niej przycinasz, modelujesz i golisz przy dowolnej długości włosów, a podwójny system ochrony ma sprawić, że golenie będzie łatwiejsze i bardziej komfortowe.
Na czym polega przewaga? To połączenie powłoki zapewniającej poślizg oraz zaokrąglonych końcówek, które pomagają pracować delikatniej. Dodatkowo nożyk porusza się 200 ruchów na sekundę, co przekłada się na skuteczne działanie również wtedy, gdy włosy są dłuższe.
W efekcie możesz budować linie i krawędzie w sposób bardziej kontrolowany, a jednocześnie zachować przyjemne odczucie podczas pielęgnacji.
Przycina w dowolnym kierunku (3 mm) — czyli mniej poprawiania
Jedną z najpraktyczniejszych cech jest możliwość przycinania w dowolnym kierunku. Producent przewiduje pracę z nasadką do ciała ustawioną na 3 mm, dzięki czemu łatwiej utrzymać równą długość i szybciej doprowadzić efekt do oczekiwanego poziomu.
To rozwiązanie przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie chcesz tracić czasu na wieloetapowe korekty. Nasadka grzebieniowa do ciała pozwala przyciąć włosy na określonej długości, a jednocześnie zachowuje elastyczność w prowadzeniu.
W zestawie znajduje się także nasadka ochronna do wrażliwych miejsc, którą możesz założyć tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia. Dzięki temu OneBlade lepiej dopasowuje się do stref wymagających większej ostrożności.
Wymienne ostrze: trwałość i prosta wymiana
Wydajność OneBlade opiera się na tym, że ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby utrzymać optymalną jakość działania, zalecana jest wymiana ostrza co 4 miesiące.
Producent wskazuje, że jedno ostrze wystarcza na maksymalnie 4 miesiące*, co pomaga zaplanować pielęgnację i uniknąć sytuacji, w której urządzenie zaczyna działać gorzej przez zużycie elementu tnącego. Sama wymiana jest opisana jako łatwa i bezproblemowa, więc nie wymaga skomplikowanych przygotowań.
Warto też pamiętać o nasadce ochronnej do ciała oraz o nasadce grzebieniowej — to właśnie one pozwalają wykorzystać potencjał ostrza w różnych zastosowaniach, zależnie od tego, gdzie i jak chcesz pracować.
Dane techniczne produktu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PHILIPS OneBlade 1 szt. QP610/50 |
| SKU | 3cc5cc0fbe32 |
| Cena | 48.99 zł |
| Zastosowanie | Przycinanie, modelowanie i golenie włosów każdej długości (Face + Body) |
| Ruchy nożyka | 200 ruchów na sekundę |
| Długość z nasadką | 3 mm |
| Poślizg i ochrona | Podwójny system ochrony: powłoka zapewniająca poślizg + zaokrąglone końcówki |
| Trwałość ostrza | Wymiana co 4 miesiące (ostrze maks. 4 miesiące)* |
| Kompatybilność | Ostrze pasuje do wszystkich uchwytów OneBlade |
| Elementy w zestawie | 1 ostrze z nasadką ochronną do ciała oraz nasadka grzebieniowa do ciała |
Jak wykorzystać OneBlade Face + Body w codziennej pielęgnacji
Model PHILIPS OneBlade 1 szt. QP610/50 jest dobrym wyborem, gdy chcesz skrócić czas przygotowań i jednocześnie utrzymać kontrolę nad efektem. To urządzenie, które pozwala przechodzić od przycinania do modelowania i golenia bez zmiany podejścia — po prostu dobierasz właściwą nasadkę.
Najczęściej sprawdza się to przy tworzeniu krawędzi oraz przy pracy na różnych partiach ciała. W miejscach bardziej wrażliwych możesz sięgnąć po nasadkę ochronną, a gdy zależy Ci na równej długości — użyj nasadki grzebieniowej ustawionej na 3 mm.
- Pracuj w dowolnym kierunku z nasadką 3 mm, aby szybciej uzyskać jednolity efekt.
- Wymieniaj ostrze zgodnie z zaleceniami (co 4 miesiące), by zachować optymalną wydajność.
Dzięki temu OneBlade może zastąpić kilka kroków pielęgnacji naraz, a Ty zyskujesz wygodę oraz powtarzalność stylizacji.